خانه / Asp Form / دوره آموزش طراحی سایت با ASP.NET مشهد

دوره آموزش طراحی سایت با ASP.NET مشهد

تکنولوژی ASP.NET ، یک تکنولوژی روز برای ساخت صفحات پویای وب است که بعد از ASP ، توسط شرکت مایکروسافت روانه بازار شده است . لازم است بدانید که این تکنولوژی ،  نسخه به روز شده ای از ASP  نیست و دارای ساختار جدیدی می باشد . تکنولوژی ASP.NET ، جزو مجموعه Microsoft.NET محسوب می شود که به عنوان ابزای قدرتمند ، در دست برنامه نویسان وب قرار گرفته است. تکنولوژی ASP.NET می تواند با داشتن زیر ساخت های مناسب ، صفحات پویا با درجه امنیت بالاتر و استحکام بیشتر ایجاد نماید. در دوره آموزش طراحی سایت با ASP.NET مشهد سرفصل ها به گونه ایی طراحی شده است که شما گام به گام با این تکنولوژی آشنا شده و در نهایت به طراحی سایت مورد نظر خود بپردازید .

همچنین یکی از تفاوت های عمده بین تکنولوژی ASP.NET و سیار تکنولوژی ها ، این است که در این تکنولوژی ، کدها به جای تفسیر شدن ، مانند سایر نرم افزار های کاربردی .NET کامپایل می شوند. دراین حالت فایل های dll در یک فولدر موقت تشکیل شده و هنگام درخواست های بعدی از آنها استفاده خواهد شد.

از مزایای دیگر این زبان می توان به شئی گرا بودن آن اشاره کرد که اهمیت آن برای برنامه نویسان پوشیده نیست . پشتیبانی از گستره وسیعی از مرور گرها ، راحتی انجام تنظیمات و امکان توسعه سریع سایت و ب، از مزایای دیگر این زبان قدرتمند است . بعد از گذراندن دوره آموزش طراحی سایت با ASP.NET مشهد شما خواهید توانست یک سایت ASP.NET  را با استفاده از این نرم افزار تولید کنید.

جهت ثبت نام و آشنایی بیشتر به دوره آموزش طراحی سایت با ASP.NET مشهد مراجعه کنید.

دوره آموزش طراحی سایت با ASP.NET مشهد

درباره ی محمد آذرنیوا

مدیر یت آکادمی برنامه نویسان

همچنین ببینید

آموزش جامع LINQ (دانلود کتاب )

در این پست کتاب آموزش جامع LINQ  برای دانلود در سایت قرار گرفته است. مقدمه کتاب ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *