آموزش اندروید مشهد

شاید اولین سوالی که باید پرسید که اصلا اندروید چیست؟ و از کجا شروع به کار کرده است؟ اندروید بر خلاف تصور عموم که فکر می کنند ابداع گوگل است و تیم نرم افزاری گوگل این طراحی را انجام داده است بدست مهندسانی تحت نظارت مهندس علم رباتیک Andy Rubin طراحی شده است.البته جالب است بدانید که این سیستم عامل پرطرفدار امروزی حاصل سیستم عاملی برای دوربین های دیجیتال سال ۲۰۰۳ به بعد بود که با موفقیت مواجه نشد! و تصمیم اندی و مهندسانش به این شد که به بازار موبایل ها راه پیدا کنند و سیستم عامل مناسبی برای موبایلها تحت همان عنوان اندروید ایجاد کنند. اما با توجه به اینکه این کار نیاز به بودجه هنگفت داشت بعد از یک سال و نیم کار در این حوزه گوگل بود که این ایده و پروژه را حمایت کردند و برای اولین بار سیستم عامل اندروید بر روی گوشی ها در سال ۲۰۰۷ شروع به کار کرد. در دوره آموزش اندروید مشهد به آموزش این سیستم عامل قدرتمند گوگل خواهیم پرداخت. برای ثبت نام در این دوره برروی تصویر پایین کلیک کنید.

ورکشاپ رایگان دوره متخصص اندروید

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، در ورکشاپ رایگان دوره متخصص اندروید شرکت کنید.

دوره آموزش اندروید مشهد

بیشترین مقایسه ای که در سیستم عامل های امروز انجام می شود بین سیستم iOSو سیستم عامل پرفروش Android است اما می شود گفت در مقایسه سیستم اپل که فضایی همراه با محدودیت است اندروید بیشترین انعطاف پذیری و برنامه پذیری را داراست.

در اندروید فرصتی فوق العاده برای نوع چیدمان و نوع استفاده از اصل سیستم عامل و همینطور نوع برنامه های جانبی برای شما قرار داده شده است تا بتوانید نه تنها دکوراسیون مورد علاقه خود را چیدمان کنید بلکه بتوانید اتاق های مخصوص خود را با انتخاب نوع ابزارهای اتاق ها خود مشخص کنید.

البته گفتنیست که امروز دیگر اندروید فقط متعلق به موبایل های هوشمند نیست بلکه تلویزیون ها،مکان یاب ها،تبلت ها و نوت بوک ها نیز جزو پروسه بروزرسانی های اندروید در زندگی امروز هستند.

اما چیزی که در این دوره ها به ما یاد داده می شود دقیقا دادن مهارت برنامه نویسی در محیط های اندرویدی است. اینکه شما بتوانید موبایل خود را خود برنامه نویسی کنید یا تلویزیون خانه شما برنامه نویسی های شما را در برنامه هایش داشته باشد و یا حتی نوت بوک شما با نوع برنامه نویسی شما همراه باشد می تواند به هر کسی حس مالکیت و هیجان را بدهد.

این دوره حضوری و غیر حضوری،دوره ای کاملا کاربردی برای آن قشر از افراد جامعه است که می خواهند بیشترین استفاده را از فضای اندروید بکنند و بتوانند خلاقیت های خود را در زمینه اندروید شکوفا کنند.

اگر چه حتی علاقه خاصی به این نوع یادگیری نداشته باشید در عصر جدید موفقیت برای آنهایی است که در این عرصه دستی بر آتش داشته باشند.شاید اینستاگرام و یا تلگرام و نرم افزارهای برنامه نویسی شده موبایل مختلف به خوبی این را اثبات کرده باشند.

 جهت ثبت نام و شرکت در این دوره به لینک دوره آموزش اندروید مراجعه کنید .

 

آموزش اندروید استودیو

این که سیستم عامل اندروید نیز دستخوش بروز رسانی و خدمات رسانی برای رشد خود است جایی برای شک وجود ندارد. اینکه امروز اندروید نرم افزاری Open Source است و قابلیت و امکانات Programing سیستم را دارد حاصل سال های بروزرسانی گوگل بر روی این OS است.
نرم افزار Android Studio نرم افزاری برای برنامه نویسی و خروجی گرفتن برنامه های اندروید است که گوگل سال ۲۰۱۳ نسخه اولیه خود را منتشر کرد و در سال ۲۰۱۴ نسخه ۱ آن منتشر شد.
در این دوره شما یادگیری چگونه توسعه دادن و خروجی گرفتن نسبت به این نرم افزار قدرتمند را توسط تیم برنامه نویسان خواهید داشت.

سرفصل های آموزش اندروید استودیو
• معرفی JDK و SDK و ورژن های مختلف آن:JDK و SDKدو پایه برای توسعه نرم افزارهای سیستم عامل شما هستند که JDK اختصار Java SE Development Kit است و SDK مخفف Software Development Kit هست و کار این دو ابزار اضافه کردن ابزاری برای شما در زمینه های مختلف از جمله اشکال زدایی و توسعه دادن به برنامه های شماست.
• آموزش نصب اندروید استودیو : چگونه به راحتی نرم افزار Android Studio را به طور گام به گام نصب کنید.
• ایجاد پروژه در اندروید استودیو : در این بخش معرفی انواع پروژه در این محیط توسعه و بررسی ساختار آنها انجام می شود.
• شبیه ساز ها در اندروید استودیو :یکی دیگر از مباحث آموزش اندروید استودیو کار با شبیه سازها برای اجرای اپلیکیشن ها و تست میباشد در واقع کاری که در این بخش انجام می شود شبیه سازی محیط به کار گرفتن برنامه شما توسط یک مخاطب مجازیست.
• خطا یابی و رفع خطا در اندروید استودیو :هر نرم افزاری قبل از عرضه و انتشار عمده خود و در دسترس عموم قرار گرفتن نیاز به رفع اشکال و مشکل و باگ زداییست و در این دوره این مبحث نیز مورد صحبت قرار می گیرد.
در صورت حضور نداشتن نیز به بهترین نحو می توانید این موردها را به طور غیر حضوری در فیلم های آموزشی دنبال کرده و مهارت ساختن برنامه برای گوشی های ندروید را به ساده ترین روش یاد بگیرید.

برنامه نویس اندروید کیست ؟ و دوره آموزش اندروید چگونه ما را تبدیل به یک برنامه نویس می کند

فعالیت چشم گیر برنامه نویسان و همینطور گسترش نرم افزارهای مختلف در موبایل ها و همینطور موفقیت نرم افزارهایی همچون واتس اپ یا تلگرام و همینطور اینستا گرام به خوبی رونق برنامه نویسی را نشان می دهند.
عصر جدیدی در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات در چند سال اخیر شروع شده است که شامل موج عظیمی از افراد موفق در زمینه نرم افزارهای موبایل است.
برنامه نویس شخص سومی است که شخص سوم مجازی خود را در برنامه نویسی متولد می کند.
برنامه نویسان خالق اثرهای هنری و مهندسی امروز هستند اگر زمانی برجی به نام ایفل اثری هنری و مهندسی در جهان شد امروز در سیستم های مجازی موبایل برنامه نویسان هستند که این کار را انجام می دهند.
اندروید، زمینی حاصل خیز برای برنامه نویسان امروز است.کسانی که ایده های خود را می خواهند به ساده ترین راه ممکن عملی کنند و در بین مردم پخش کنند با دوره برنامه نویسان می توانید به این مهم دست پیدا کنید.
با دوره برنامه نویسان به برنامه نویسی حرفه ای تبدیل شوید تا بعنوان فردی تاثیر گذار در تکنولوژی امروز حرفی برای گفتن داشته باشید.

هدف از این دوره آموزشی برای برنامه نویسان چیست؟

 

-در آموزش اندروید مشهد چگونه طراحی رابط کاربری نرم افزارتان را یاد می گیرید از جمله ایکون ها و ویجت ها و…
-قابلیت برنامه نویسی هر نوع برنامه اندرویدی که خواستارش هستید را در این دوره بدون درخواست کمک کسی پیدا می کنید.
-بخش های مدریت را می توانید به نرم افزار خود اضافه کنید.
-با توجه به بازار داغ نرم افزار های موبایل می توانید درآمدزایی خوبی را برای خودتان ایجاد کنید.
-چگونه پایگاه داده را به نرم افزار خود اتصال دهید.
-از قابلیت های از راه دور مانند وای فای و بلوتوث استفاده کنید.

این دوره برای من تا چه میزان می تواند درآمدزا باشد؟

بنظرتان نرم افزارهای موبایل تا چه مقدار در امروز گسترده شده اند؟
شبکه اصل و رمز و راز درآمدزایی است. یک فوتبالیست از شبکه تماشاچیان و تلویزیون و تبلیغات درآمد دارد،یک بازیگر با شبکه ای از فروش بلیط های سینما به درآمد خود رسیده است و این قاعده برای تجارت های بزرگ نیز تکرار می شود.
نرم افزارهای موبایل نیز از شبکه های مختلف مخاطبانی که از موبایل استفاده می کنند تشکیل شده است و قطعا شبکه رمز و راز درآمدزایی کلان است.
کافیست تا مهارت برنامه نویسی را پیدا کنید و به ایده های خود جامه عمل بپوشانید.

دوره آموزش اندروید مشهد زبان محبوب و کاربردی جاوا را آموزش می دهد:

زبان محبوب برنامه نویسی جاوا شروعش را از سال ۱۹۹۵ در شرکت Sun Microsystems داشته است و تا به امروز تحولات زیادی را در دنیای فناوری وب و موبایل ایجاد کرده است.
کاربرد مستقیم نام جاوا در موبایل ها در گوشی های سونی اریکسون و نوکیا شروع شد که نرم افزارهای آن ها با فرمت JAV انتشار پیدا میکرد.
مهمترین عاملی که باعث شد این زمان برنامه نویسی اشاعه پیدا کند مبتنی بر شی گرایی و مصور و همینطور عوام پسندانه بودن آن است.
جاوا آپدیت های زیادی را تا به امروز داشته است و اخرین نسخه آن نسخه ۲۰۱۸ آن است که انتشار گردیده است.

برنامه نویس جاوا چه توانایی هایی دارد؟

برنامه نویسی جاوا در عین ساده بودن کاربردهای زیادی را در بخش های مختلف داراست.
از جمله بخش های مورد استفاده زبان جاوا صفحات وب و نرم افزارهای موبایل هستند.
آیا می شود امروزه اهمیت برنامه نویسی در وب و موبایل را کم دانست؟
فکر میکنم جواب هر فردی در امروز این باشد که جزو توانایی های اصلی در عصر حاضر است. عصر حاضر را به نام عصر دیجیتال نیز می شناسند و هر مهارتی در این زمینه می تواند شما را به موفقیت آن حوزه برساند. خصوصا جاوا که به ساده ترین حالت و کاربردی ترین حالت می شود کارهای گسترده ای را در این امر انجام داد.
یکی از خصوصیات جاوا راحت بودن اشکال زدایی در آن است و می شود گفت این یک نکته بسیار مهم در یک برنامه نویسی مطمین است.

برخی ویژگی های زبان جاوا

-این زبان به ساده ترین شکل ممکن برای شما آماده شده است تا برنامه نویسی را یاد بگیرید.
-امن بودن جاوا و همینطور مستحکم بودن جاوا یکی از خصوصیات مهم این زبان است این به این معنی است که خرابی کمتری را در نرم افزارهای خود می توانید داشته باشید.
-قابلیت تبدیل پذیری بسیار بالایی دارد به طوری که به راحتی میتوان برنامه های جاوا یک ویندوز را به مک نیز تبدیل کرد و همینطور در سیستم های مختلف دیگر.

 

 

 

ورکشاپ رایگان دوره متخصص اندروید

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، در ورکشاپ رایگان دوره متخصص اندروید شرکت کنید.

ورکشاپ رایگان دوره های تخصصی برنامه نویسی

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، در ورکشاپ رایگان دوره های تخصصی برنامه نویسی شرکت کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .