خانه / آموزشگاه شبکه در مشهد

آموزشگاه شبکه در مشهد

آموزشگاه شبکه در مشهد فرصت مناسبی برای بهره مندی از آموزش دوره های مختلف شبکه و راه یابی به بازار کار حرفه ای می باشد. از آنجا که شبکه یکی از مهم ترین گرایش ها در فن آوری اطلاعات می باشد و مزایای آن بر هیچکس پوشیده نیست، در نتیجه هر روز به طرفداران این رشته و شغل افزوده میشود. لازمه ی دست یابی به موفقیت در شبکه، گذراندن دوره های مختلف و کاملا تخصصی در کنار افراد با سابقه و حرفه ای در این زمینه می باشد. برای انتخاب آموزشگاه شبکه در مشهد باید به این مساله دقت داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب و بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

آموزشگاه شبکه در مشهد

دوره های مختلف شبکه در مشهد

با جستجوی ساده درباره ی شبکه های کامپیوتری، کاملا پی به پیچیده بودن و دایره ی گسترده ی این علم خواهید برد. در بین تمام شاخه های مختلف شبکه که هر یک کاربرد و ویژگی های خاصی دارند، دوره های MCSE و CISCO سیسکو به شدت مورد توجه علاقه مندان به شبکه قرار گرفته اند. هم پوشانی این دو دوره در یکی از آموزشگاه های شبکه مشهد فرصت مناسبی را برای ساکنین این شهر فراهم نموده تا از سرفصل های مختلف آن بهره مند گردند.

دوره MCSE در مشهد

MCSE یا Microsoft Certified Solutions Expert یکی از معتبرترین مدارک و دوره های مایکروسافت می باشد که بر طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و مدیریت آنها تمرکز دارد. در حالت کلی این دوره شامل 5 مرحله می باشد که 3 مرحله اول آن دوره MCSA نامیده شد و با گذارندن دو مرحله ی بعد در نهایت موفق به گذراندن دوره MCSE خواهید شد. برای انتخاب آموزشگاه شبکه در مشهد باید به این مساله دقت داشته باشید که تمام 5 مرحله به شیوه ای کاملا تخصصی و با کمک اساتید خبره آموزش داده شوند. 5 مرحله و دوره ی شبکه یا MCSE در مشهد شامل موارد زیر می باشد:
Installing and Configuring Windows Server 2012
Administering Windows Server 2012
Configuring Advanced Windows Server 2012 Services
Designing and Implementing a Server Infrastructure
Implementing an Advanced Server Infrastructure

دوره سیسکو CISCO

سیسکو CISCO که یکی از پرطرفدارترین دوره های شبکه در تمام دنیا می باشد، بر روی تجهیزات سخت افزاری و زیرساخت شبکه ها تمرکز دارد. تسلط به دانش ارائه شده در دوره سیسکو مشهد یکی از بهترین فرصت ها برای دست یافتن به بازار کار حرفه ای و پرطرفدار نه تنها در ایران، بلکه در خارج از کشور می گردد. سیسکو که از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات سخت افزاری شبکه و زیر ساخت می باشد، میزان تسلط بر نحوه ی کار کردن و مدیریت این تجهیزات را در سه سطح مختلف شناسایی و مورد سنجش قرار می دهد. به عبارت دیگر، دوره سیسکو در مشهد شامل سه بخش می باشد که عبارتند از: CCNA، CCNP و CCIE.
لازم به ذکر است که تعداد افرادی که موفق به دریافت مدرک CCIE شده اند بسیار کم بوده و این آمار در ایران به کمتر از 200 نفر میرسد. به همین خاطر باید در انتخاب آموزشگاه شبکه در مشهد به این مساله توجه داشته باشید و گزینه هایی را انتخاب کنید که اساتید متخصص و کاملا مسلط بر این علم را به کار گرفته باشند.

مزایای شرکت در دوره های شبکه

همان طور که قبلا اشاره کردیم، دوره های سیسکو و مایکروسافت باعث میشوند تا نحوه ی طراحی، راه اندازی و مدیریت شبکه و همچنین کاربرد تجهیزات سخت افزاری سیسکو را بیاموزید و به آنها مسلط گردید. در نتیجه براحتی می توانید به بازار کار داخلی و بین المللی راه پیدا کنید و از درآمد مطلوبی برخوردار گردید. کسب چنین تخصص و دانشی بدون استفاده از اساتید متخصص در این زمینه کار بسیار سخت و دشواری می باشد و البته زمان بر خواهد بود. ثبت نام در آموزشگاه شبکه مشهد می تواند بهترین راهکار برای ساکنین این شهر باشد تا بتوانند در کمترین زمان و با حرفه ای ترین شکل یکی از دوره های MCSE یا CISCO را بگذارنند.

ویژگی های ضروری برای انتخاب آموزشگاه شبکه در مشهد

به همان اندازه که انتخاب شغل و رشته تحصیلی و کاری دارای اهمیت می باشد، آموزشگاه و اساتیدی که انتخاب می کنید نیز دارای اهمیت هستند. به همین خاطر لازم است در بین آموزشگاه های شبکه مشهد گزینه هایی را انتخاب کنید که ویژگی های زیر در آنها دیده شود:
استفاده از اساتید متخصص و حرفه ای
پوشش تمامی سرفصل ها مطابق با استانداردهای جهانی
محیط آموزشی مناسب و مجهز
تناسب هزینه ی هر دوره با میزان تخصص اساتید و بهره وری آموزش ها

دوره شبکه در مشهد برای چه کسانی ضروری می باشد؟

شرکت در دوره های شبکه مشهد برای تمام افراد و با هر سطح دانش و تخصص امکان پذیر می باشد، زیرا آموزش های این دوره ها از مقدماتی شروع میشوند. اما دانشجویانی که به دنبال کسب دانش و تخصص و راه یافتن به بازار کار با سطح درآمد ایده آل می باشند و کارکنان شرکت ها و سازمان ها در واحد فناوری اطلاعات که نیاز به کسب دانش روز دارند، هدف اصلی برای شرکت در این دوره های می باشند. با شرکت در دوره های شبکه مشهد دانشجویان بدون دانش و تخصص قبلی می توانند گام های موثری را در پیشرفت در علم شبکه بردارند و کارکنان واحد آی تی سازمان ها و شرکت ها نیز با تغییرات در نرم افزارها و سختد افزارهای مختلف شبکه آشنا خواهند شد.

گزینه های برتر در بین آموزشگاه های شبکه در مشهد

با توجه به محدود بودن تعداد افرادی که موفق به کسب مدارک سیسکو شده اند، در نتیجه نمی توان براحتی گزینه ی مناسب در بین آموزشگاه های شبکه در مشهد را برای این منظور انتخاب نمود. مقایسه ی سطح کیفی دوره های آموزشی، سابقه ی فعالیت و کارنامه کاری اساتید و آموزشگاه از جمله مواردی می باشند که می توانند در انتخاب کمک تان کنند. تیم آکادمی برنامه نویسان مشهد به عنوان یکی از فعالان در حوزه ی فن آوری اطلاعات و برنامه نویسی می تواند گزینه ای مناسب برای این منظور باشد. این تیم با داشتن اساتید حرفه ای و متخصص و تعیین سرفصل های متناسب با استانداردهای بین المللی به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های شبکه در مشهد محسوب می گردد. برای ارتباط با این تیم و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره شبکه مشهد می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده نمایید.

ورکشاپ رایگان دوره های تخصصی برنامه نویسی

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، در ورکشاپ رایگان دوره های تخصصی برنامه نویسی شرکت کنید