دوره CIW مشهد

طراحی سایت در دنیای امروز یکی از اصلی ترین و پرطرفدارترین گرایش های علم کامپیوتر می باشد و نیاز به آن در زندگی و کسب و کارهای کوچک و حتی پیشرفته براحتی احساس می گردد. به همین خاطر اغلب افراد فعال در این حوزه با گذراندن دوره CIW سعی در انجام حرفه ای این کار دارند. دوره CIW مشهد یکی از بهترین فرصت ها برای آن دسته از افرادی می باشد که تمایل دارند تا در طراحی و مدیریت وب سایت ها مهارت های کافی را کسب نمایند. در ادامه هر آنچه که لازم است درباره ی دوره CIW مشهد بدانید را معرفی خواهیم نمود.

برای ثبت نام در دوره برروی لینک پایین کلیک کنید : 

دوره متخصص PHP

دوره CIW مشهد

دوره CIW چیست؟

برخلاف تصور افرادی که به تازگی قدم به حوزه ی فن آوری اطلاعات گذاشته اند، طراحی سایت فقط به معنای راه اندازی ساده ی یک سایت نیست. بلکه افراد متخصص در این حوزه باید بتوانند در کنار طراحی، دانش کافی درباره ی شبکه، سرور و مدیریت سایت نیز داشته باشند. CIW یا Certified Internet Web یکی از معتبرترین مدارک در زمینه ی طراحی سایت مشهد می باشد که از سال ۱۹۹۷ تا امروز به شدت مورد توجه علاقه مندان و فعالان در این حوزه قرار گرفته است.

مهارت های کسب شده در دوره CIW

دوره CIW در واقع از ۴ مهارت و سطح تشکیل شده است که هر یک از این سطوح دارای زیرسطح هایی می باشند. این سطوح شامل طراحی مقدمات وب، طراحی وب، Web Development و Web Security می باشند. در دوره مقدمات وب شرکت کنندگان می توانند با مفاهیم و مهارت های پایه برای توسعه ی ساده صفحات وب و همچنین آشنایی جزئی با شبکه و پروتکل های آن آشنا شوند. بعد از گذراندن دوره مقدماتی، طراحی وب تخصصی و همچنین تکنولوژی های مرتبط با حوزه ی تجارت الکترونیک را در دوره طراحی وب فرا خواهند گرفت. آشنایی با مسائل مهم در پایگاه داده ها و همچنین استفاده از زبان های برنامه نویسی مانند PHP و غیره در دوره Web Development آموزش داده خواهد شد و در نهایت در آخرین سطح، مسائل مرتبط با امنیت شبکه به صورت کاملا تخصصی آموزش داده شده و آزمون هایی برگزار می گردد.
کسب این مهارت ها در نهایت منجر به داشتن دانش و تخصص کافی برای طراحی و مدیریت وب سایت می گردد که برای استخدام در بسیاری از شرکت های معتبر داخلی و خارجی مانند HP، IBM و اینتل یک نقطه ی مثبت به شمار می رود.

دوره CIW مشهد


از جمله دلایلی که باعث میشوند دوره CIW تا این اندازه مورد توجه قرار گیرد، می توان به مواردی مانند مدت زمان آموزش کوتاه، هزینه ی مناسب، انجام پروژه های عملی و کار با نرم افزارهای مرتبط با هم گرایش و در نهایت کسب مدرک بین المللی و راه یافتن به بازار کار مناسب اشاره نمود. برگزاری دوره CIW مشهد می تواند شرایط ایده آلی را برای علاقه مندان و افراد تشنه ی یادگیری و پیشرفت فراهم نماید تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به این مدارک و تخصص ها دست پیدا کنند.

سوالات متداول برای شرکت در دوره CIW مشهد

برای سهولت در آشنایی و شرکت در دوره های CIW مشهد، لازم است تا برخی از سوالاتی که برای اغلب شرکت کنندگان بوجود می آید را پاسخ دهیم. این سوالات شامل موارد زیر می باشند:
شرکت در دوره CIW نیاز به مهارت خاصی دارد؟
از آنجا که CIW از دوره ی مقدماتی و بیان مفاهیم پایه برای طراحی وب شروع می گردد، در نتیجه شرکت کنندگان می توانند بدون دانش اولیه از سطح مقدماتی آن شروع کنند.
در دوره CIW مشهد چه مهارت هایی آموزش داده میشوند؟
دوره های CIW در تمام دنیا چهار مهارت مقدمات وب، طراحی وب، شبکه و امنیت را آموزش می دهند. البته لازم به ذکر است که هر یک از این سطوح خود از چند بخش دیگر تشکیل میشوند که تمامی آنها مطابق با استانداردها و سرفصل های تعریف شده توسط CIW تدریس شده و در نهایت آزمون برگزار می گردد.

شرکت های برگزارکننده دوره CIW مشهد

از آنجا که برگزاری دوره CIW نیاز به داشتن تیم متخصص در این زمینه دارد، در نتیجه گزینه های زیادی در بین شرکت های برگزارکننده دوره CIW در مشهد به چشم نمی خورند و اگر به دنبال بهترین گزینه ها در این شهر هستید، تیم آکادمی برنامه نویسان مشهد می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. تیم آکادمی برنامه نویسان مشهد طی برگزاری دوره های مختلف که در بالا به آنها اشاره شد، علم طراحی و مدیریت وب سایت را با همکاری افراد حرفه ای و متخصص در این حوزه آموزش می دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی شرایط حضور در دوره CIW مشهد، از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه می توانید استفاده نمایید. و یا به صورت آنلاین از طریق لینک پایین در این دوره ثبت نام کنید : 

دوره متخصص PHP

طراحی سایت مشهد

 

ورکشاپ رایگان دوره های تخصصی برنامه نویسی

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، در ورکشاپ رایگان دوره های تخصصی برنامه نویسی شرکت کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .