در کدام مرحله آموزش برنامه نویسی هستی؟

سلام، برای حرفه‌ای شدن در برنامه نویسی چه آموزش برنامه نویسی لازم است؟

چرا بسیاری افراد آموزش برنامه نویسی را شروع می‌کنند ولی به نتایج لازم نمی رسند ؟

من محمد آذرنیوا مدیر آکادمی برنامه نویسان هستم. سایت برنامه نویسان مشهد و تالار گفتمان برنامه نویسان چندین سال‌ سابقه دارد و همواره در این سال‌ها جزء برترین و پربیننده‌ترین سایت‌های برنامه نویسی کشور بوده است. اعضاء ، از مدیران شرکت‌های فن آوری اطلاعات تا برنامه نویسان مبتدی همه در تالار برنامه نویسان حضور دارند.

در آموزشگاه برنامه نویسان تاکنون دانشجویان زیادی آموزش دیده‌اند و برنامه نویس و طراح وب و تحلیل گر پایگاه داده شده اندو بسیاری در شرکت‌های نرم افزاری مشغول به کار شده‌اند.
بسیار برایم جالب است، هر وقت در کلاس شروع می‌کنم به گفتن اشتباهات برنامه نویسان و راه‌های بهبود سیستم های نرم افزاری، بعضا تعدادی از افراد که قبلا چشم بسته وارد برنامه نویسی شده بودند سر تکان می‌دهند و لبخندی می‌زنند و می‌گویند “شما دقیقا دارید داستان زندگی و اشتباهات من در برنامه نویسی را می‌گویید…”. تازه آنجا متوجه می‌شوند که چه رفتارهای اشتباهی در برنامه نویسی داشتند که اگر زودتر آن موضوعات را می‌آموختند، از چه اشتباهات بزرگی جلوگیری می‌کردند و به جای هدر دادن زمان، پروژه های بهتری را ایجاد می کردند. این موضوع بارها برایم تکرار شده است.
حالا از طریق عناوین زیر می‌توانید ببینید در کدام مرحله از آموزش قرار دارید و مراحل بعدی شما تا حرفه‌ای شدن چیست؟

۱. چیزی از برنامه نویسی نمی‌دانم (یا چشم بسته کد می زنم):
دوره آموزشی #C و ASP.NET برای کسانی است که صفر هستند و یا قبلا چشم بسته کد نویسی می کردند . با این دوره آموزش برنامه نویسی بیشتر آشنا شوید…

آموزش برنامه نویسی

۲. با مقدمات برنامه نویسی وب و #C و ASP.NET آشنایی کافی دارم:

دوره آموزشی ASP.NET MVC و EF 6.1 وBOOTSTRAP 3 دراین دوره جدید ترین فریم ورک تحت وب مایکروسافــت معرفـی و چگونگی ایجاد یک وب سایت در آن پرداخته خواهد شد. ایجاد برنامه های کاربردی ASP.NET MVC با استفاده از ابزار هاو تکنولوژی های NET Framework 4.5. آموزش داده می شود.

با این دوره آموزش برنامه نویسی بیشتر آشنا شوید…

دوره آموزش Asp مشهد

۳٫ برنامه نویسی #C و ASP.NET و حتی MVC را آموخته ام
دوره آموزشیANDROID با JAVA :اندروید (Android) نام سیستم عامل موبایل است که توسط شرکت گوگل توسعه داده میشود. این سیستم عامل اپن سورس بوده و هسته اصلی آن نیز سیستم عامل قدرتمند لینوکس می باشد .شما با استفاده از اندروید می توانید برای سیستم های مختلف برنامه بنویسید به عنوان مثال موبایل ها ، نوت بوک ها ، GPS ها و همچنین به این لیست به زودی تلویزیون ها افزوده خواهد شد .

با این دوره آموزش برنامه نویسی بیشتر آشنا شوید…

دوره آموزش اندروید مشهد

موفق باشید

 

 

1 دیدگاه برای “در کدام مرحله آموزش برنامه نویسی هستی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *